منوی سایت

مقالات بارشین آتیه گستران

 • آشپزخانه مدرن به سبک ژاپنی

  آشپزخانه مدرن به سبک ژاپنی

  بسیاری از مردم آشپزخانه منزل خود را دوست دارند، وقتی میگویم دوست دارند دقیقا منظورم این است که به طور خاصی به آن علاقه دارند. عجیب است؟ می پرسید چرا؟! به نظر آنها آشپزخانه جایی است که در آنجا از غوغای بیرون آسودهخاطر میشوند و میتوانند دقایقی را به خود اختصاص داده و با لذت تمام غذای مورد علاقه شان را بپزند و نوش جان کنند! البته این خیلی بستگی به دید شما نسبت به آشپزی دارد.

  ادامه مطلب
 • انواع MDF با خواص ويژه

  انواع MDF با خواص ويژه

  به طور كلي مي توان تخته فيبرهاي نيمه سنگين را از نظر خواص و ويژگي هاي آنها در دو گروه ،تخته فيبر نيمه سنگين با خواص معمولي و يا خواص ويژه طبقه بندي كرد: تخته هاي صنعتي خاص داراي ويژگي هايي علاوه بر مشخصات معمول MDF هستند که با اعمال تغييرات در پروسه توليد، با استفاده از چسب هاي مختلف يا مواد افزودني گوناگون توليد مي شوند.

  ادامه مطلب
 • حوزه هاي مصرف MDF

  حوزه هاي مصرف MDF

  تخته صنعتي نيمه سنگين در بسياري از حوزه هاي مصرف چوب و پانل هاي چوبي وارد شده است. در برخي موارد به علت ويژگي هاي برتر نسبت به چوب و قيمت كمتر تا حدزيادي جايگزين آن شده است. MDF توانسته است در مدت زماني كوتاه جايگاهي مناسب در صنعت چوب جهان پيدا كند. زمينه هاي استفاده MDF را مي توان به گروههاي عمده به قرار زير تقسيم كرد

  ادامه مطلب
 • ویژگیهای کابنیت آشپزخانه فینسا اسپانیا

  ویژگیهای کابنیت آشپزخانه فینسا اسپانیا

  همانطور که میدانید بدنه برای کابینت مثل اسکلت برای یک ساختمان است .شما برای داشتن یک ساختمان با کیفیت ملزم به داشتن اسکلت با تحمل بار بالا هستید و همینطور لازمه داشتن کابینت مرغوب و مناسب داشتن بدنه با کیفیت بالا میباشد . در ضمن در کار ساختمان مصرف کننده هیچ گونه ارتباط بصری با اسکلت ساختمان ندارد در صورتی که بدنه کابینت آشپزخانه دائما در دید و در دسترس مصرف کننده میباشد.

  ادامه مطلب
 • رنگهای ام دی اف کابینت آشپزخانه

  رنگهای ام دی اف کابینت آشپزخانه

  معمولا در دکوراسیون داخلی رنگ متریال های مصرفی نقش بسیار مهمی را ایفا مینمایند . در آشپزخانه مهمترین قسمتها از نظر رنگبندی کابینت ها و کاشی های دوار آشپزخانه میباشد .

  ادامه مطلب
 • 1قوانین فنگ شویی برای آشپزخانه

  1قوانین فنگ شویی برای آشپزخانه

  جاق غذا نباید پشت به در ورودی باشد.اگر اجاق پشت به درب باشد اجاق متوجه ورودی و خروجی افراد نشده و انرژی منفی ((negative chi کسانی که وارد خانه می شوند وارد غذا می شود.برای جلوگیری باید اجاق را روی جزیره روبروی درب ورودی قرار داد یا اشیا منعکس کننده مثل کتری یا استیل یا آینه پشت گاز روی دیوار قرار گیرد .

  ادامه مطلب
 • مقایسه رنگها

  مقایسه رنگها

  راههای بی شماری برای توصیف رنگها وجود دارد . مثلا ممکن است راهی که شما برای توصیف رنگ آبی تیره دارید با توصیف همسرتان متفاوت باشد .

  ادامه مطلب
 • همه چیز در مورد کابینت

  همه چیز در مورد کابینت

  در آشپزخانه هاي قديمي كه مانند آشپزخانه هاي امروزي داراي كابينت هاي ثابت و جاسازي شده و محل مشخصي براي اجاق گاز، يخچال و ديگر وسايل آشپزخانه نبودند ؛ نورپردازي اغلب به وسيله يك چراغ آويز سقفي كه در مركز سقف آشپزخانه نصب مي شد انجام مي گرفت چرا كه بيشتر فعاليت هاي صورت گرفته شده در آشپزخانه ( مانند آماده سازي مواد غذايي ) بر روي ميز وسط آشپزخانه انجام مي شد.

  ادامه مطلب
 • پروسه اجرایی کابینت آشپزخانه فینسا

  پروسه اجرایی کابینت آشپزخانه فینسا

  برای داشتن یک آشپزخانه ایده آل این سه پروسه باید به نحو احسن اجرا شود.اگر در هر کدام از این سه قسمت اصلی مورد و نقطه ضعفی وجود داشته یاشد به کل کار لطمه خیلی زیادی وارد میشود.

  ادامه مطلب
 • آشپزخانه قلب خانه شما

  آشپزخانه قلب خانه شما

  آشپزخانه و اتاق نشیمن مهمترین قسمت های هر خانه هستند. به طور سنتی, آشپزخانه بیش تر مورد استفاده خانم خانه قرار می گرفته, اما امروزه سهم آقایان در کارهای آشپزخانه و همچنین آشپزی در حال افزایش است.

  ادامه مطلب
 • توصیه هایی در مورد طراحی یک آشپزخانه

  توصیه هایی در مورد طراحی یک آشپزخانه

  فضایی برای قرار دادن کیسه های سنگین خرید ، نزدیک ناحیه ذخیره سازی مواد غذایی در نظر بگیرید. این فضا می تواند به عنوان ناحیه آماده سازی مواد اولیه برای آشپزی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

  ادامه مطلب
 • نواحی اصلی آشپزخانه

  نواحی اصلی آشپزخانه

  برنامه ریزی هوشمندانه برای پنج ناحیه اصلی آشپزخانه جهت تعریف میزان و نوع کابینت های مورد نیاز در این نواحی امری ضروریست. این پنج ناحیه عبارتند از

  ادامه مطلب