منوی سایت

ویژگیهای کابنیت آشپزخانه فینسا اسپانیا


ویژگیهای کابنیت آشپزخانه فینسا اسپانیا :


بدنه های کابینت آشپزخانه فینسا :

همانطور که میدانید بدنه برای کابینت مثل اسکلت برای یک ساختمان است .شما برای داشتن یک ساختمان با کیفیت ملزم به داشتن اسکلت با تحمل بار بالا هستید  و همینطور لازمه داشتن کابینت مرغوب و مناسب داشتن بدنه با کیفیت بالا میباشد . در ضمن در کار ساختمان مصرف کننده هیچ گونه ارتباط بصری با اسکلت ساختمان ندارد در صورتی که بدنه کابینت آشپزخانه دائما در دید و در دسترس مصرف کننده میباشد.

لازم به ذکر است بدنه های مورد استفاده در پروژه های کابینت آشپزخانه فینسا رنگی  فینسا اسپانیا بوده تا زیبایی بدنه کابینت ها هم حفظ  شود . همینطور این بدنه ها در برابر خط و خش و رطوبت بسیار مقاوم میباشند.

درهای کابینت آشپزخانه فینسا :

کلیه درها متعلق به شرکت فینسا اسپانیا میباشد.رنگ و طرح درهای کابینت  نماینگر زیبایی و سلیقه هر خانم ایرانی در آشپزخانه است . شرکت فینسا با با داشتن بیش از 50 طرح و رنگ متنوع امکان وسیعی برای هر نوع سلیقه و طراحی در کایینت آشپزخانه فراهم میکند. در های فینسا اضافه بر داشتن  طرح و رنگ بسیار زیبا و متفاوت با محصولات کشور های دیگر دارای دوام و استحکام بسیار بالایی میباشند که لازمه یک آشپزخانه  ایده ال در منزل است.

نوار درها و بدنه ها متعلق به شرکت کانتوس اسپانیا ( زیر مجموعه فینسا اسپانیا ) از با کیفیت ترین تولید کنندگان نوار در اروپا میباشد.

یراق آلات مورد استفاده در کابینت آشپزخانه فینسا :

لولاهای  با کیفیت آلمانی مانند BLUM   و همینطور یراق آلات  اتریش .

ریل های مورد استفاده با قابلیت تحمل 50 کیلو بار برای کابینت های بزرگ با قابلیت نگهداری گونی برنج و قابلمه و ...

جک های  BLUM   آلمان و همینطور جک های اتریشی .

دستگیره  های ایتالیایی و اسپانیایی با داشتن بهترین کیفیت آبکاری .

پایه ها و پاخورهای  مورد استفاده در کابینت آشپزخانه فینسا متعلق به شرکت  OPES   ایتالیا میباشد . برای داشتن کابینت آشپزخانه ای ایده آل شما باید پا خورها و پایه های قوی و ضد آب برای دوام بالا کابینت داشته باشید. که پایه ها و پاخورهای مورد استفاده در کابینت آشپزخانه فینسا کاملا متعلق به شرکت ایتالیایی OPES   میباشد  که ضد آب بوده و دوام خیلی بالایی دارند .

اکسسوری کابینت آشپزخانه فینسا :

شرکت فینسا با استفاده از اکسسوری های مناسب فضای آشپزخانه را تبدیل به فضایی با کارایی و بهره وری  بسیار بالا برای مصرف کننده میکند . با استفاده صحیح از اکسسوری در کابینت ها نه تنها از حداقل فضای ممکن حداکثر استفاده میشود  بلکه فضای بسیار راحت و با دسترسی بسیار آسان که کلیه لوازم با نظم خاصی در داخل کابینت چیده شدند برای خانم خانه فراهم میشود.که این موضوع باعث میشود کارهای منزل و آشپزخانه شامل آشپزی و شستشو و .... برای مصرف کننده بسیار آسانتر باشد. 

نورپردازی کابینت آشپزخانه فینسا :

نورپردازی آشپزخانه از سرویس های ویژه کابینت آشپزخانه فینسا میباشد. نور به هر آیتمی رنگ و طرح میدهد . زیباترین اجسام تا زمانی که نوری به آنها تابیده نشود زیبایی خود را نشان نمیدهند . آشپزخانه به عنوان قلب منزل و پرکاربردترین قسمت منزل احتیاج به نور پردازی بسیار کامل و حرفه ای دارد که نه تنها باعث زیباتر جلوه دار کردن فضای آشپزخانه به عنوان قلب منزل شده بلکه باعث ایجاد فضای بسیار مناسب  برای کار در آشپزخانه میشود.