درباره ما رنگهای ام دی اف کابینت آشپزخانه

وب سایت جدید شرکت

barshincom
Photo Photo Photo

آمار بازدید کنندگان

331امروزmod_vvisit_counter
0دیروزmod_vvisit_counter
331این هفتهmod_vvisit_counter
6731هفته گذشتهmod_vvisit_counter
17948این ماهmod_vvisit_counter
12852ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1213839کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

اخبار شرکت

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Sticky Note Module

Sticky Note is an attractive DHTML scripted Joomla! module that pops up at the center of the module enabled page to display anything of your choice.
It is an effective yet graceful way to reach out to your visitors.

© StickyNote

رنگهای ام دی اف کابینت آشپزخانه

 

اهمیت رنگهای ام دی اف کابینت آشپزخانه

معمولا در دکوراسیون داخلی رنگ متریال های مصرفی نقش بسیار مهمی را ایفا مینمایند . در آشپزخانه مهمترین قسمتها از نظر رنگبندی کابینت ها و کاشی های دوار آشپزخانه میباشد .

البته در ابتدا باید به این نکته اشاره نمود که در درجه اول انتخاب رنگ بیشتر سلیقه ای بوده و الزاما نباید از هر رنگی که نمایی زیبا به وجود می آورد برای هر آشپزخانه و هر سلیقه ای استفاده نمود و باید با روحیات کسانی که میخواهند زمان زیادی را در آشپزخانه سپری نمایند در نظر گرفته شود 

معمولا کابینت های ام دی اف با رنگها و روکشهای ملامینه طرح چوب مورد استفاده قرار میگیرند ولی در چند سال اخیر ام دی اف های جدیدی به بازار عرضه شده که رنگهای ساده یک رنگ و براق داشته که به نام ام دی اف های های گلاس شهرت دارند البته ام دی اف های های گلاس در رنگهای طرح چوب نیز موجود میباشد

برای انتخاب رنگ کابینت عجله نکنید و با دقت و برسی زیاد این کار را انجام دهید و به مدت زمان زیادی که میخواهید در آشپزخانه سپری نمایید فکر کنید . البته ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما از تلفیق رنگهای تیره و روشن , سرد و گرم استفاده نموده و از ترکیب رنگها در کنار هم لذت ببرید و برای تیره و دلگیر نشدن آشپزخانه از کشوها , صفحه کابینت , کابینت های کوچک بالای ابچکان و کابینت های کوچک میتوان برای رنگهای تیره اسفاده نمود : سفید و قرمز - سفید و مشکی - بیازمش و ونگه - وایت و گردویی
در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه چند نکته حائز اهمیت میباشد که به اختصار به آن اشاره مینماییم:

 

ابعاد آشپزخانه

ابعاد درگاه ورودی آشپزخانه

ابعاد پنجره و یا نورگیر آشپزخانه

چه نوع نور پردازی پیش بینی شده است

و چه اندازه برای تمیزی آن وقت میگزارید

 

هارمونی رنگها در انتخاب کابینت آشپزخانه

 

وقتی که از ترکیب دو رنگ یا چند رنگ بک رنگ خاکستری خنپی حاصل شود آن رنگ دارای هارمونی خواهد شد.اگر از ترکیب رنگها رنگ خاکستری بدست نیامد یعنی اینکه آنرنگها با هم سازگاری ندارند پس همه ترکیبات رنگی لزومـأ نباید هارمونی دار باشند. رنگهای هارمونی دار عبارتند از:

 

دو تایی یا زوجهای رنگهای مکمل (رنگهایی که رو بروی هم در چرخه رنگ) مثال قرمز – سبز =آبی

سه تایی یا تریادها که مپلپ متساوی الساقین با متساوی الاضلاع را در دایره رنگ تشکیل می دهندو مپل بنفش –زرد –سبز

چهار تایی با تترادها که شکل مربع یا مستظیل را در دایره رنگ تشکیل می دهند.مپل زرد- بنفش-قرمز- آبی –سبز علاوه بر دو شکل قبلی شکل سوم این ترکیب ذوزنقه است.

 

 

 

شش تایی با هگزادها که شش ضلعی منظم است که می توان در کره رنگ چرخاند مپل زرد –نارنجی | آبی – بنفش |قرمز – نارنجی | آبی – سبز.

 

 

 Barshin 1026_copy

 

Barshin 1034_copy

 

Barshin 1049_copy

 

barshin 1010_copy

 

اطلاعاتی مفید در رابطه با کابینت آشپزخانه: