1932
1932

برند : بارشین ,

ابعاد کلی طول*عرض*ارتفاع (mm) : ۱۲۲*۲۸۰*۱۸ ,

ویژگی ها : ضد خش(ظروف) , مقاوم در برابر پوسیدگی , ضد لک , مقاوم در برابر ضربه ,

کشور : ایران ,

ام دی اف های طرح بتن یکی از بهترین مدل های ام دی اف برای آشپزخانه شما می باشد. شرکت بارشین بای نیمن از تجربه تولید خود برای تولید ام دي اف هاي طرح بتن استفاده می کند که نیاز بازار را برای پنل های ملامینه و برجسته را برآورده می کند. ام دی اف هاي طرح بتن نوعی از ام دی اف است که روکش آن شامل ورقه‌های برجسته‌ می‌شود.

این محصول ترکیبی از ملامین و ام دی اف است که در واقع بدنه اصلی آن از جنس ام دی اف و روکش آن از جنس ملامین با خطوط و سطوح برجسته و عمیق ساخته شده است.

هدف از تولید این نوع ام دی اف با برجستگی‌های عمیق، شبیه‌سازی هرچه بیشتر و نزدیک‌تر به چوب ، آهن ، سیمان ، بتن و دیگر عناصر است. به‌گونه‌ای که با وجود بافت‌های عمیق در سطح روکش، از نظر ظاهری و حتی حس لامسه بیشر به چوب ، آهن ، سیمان و بتن نزدیک باشد. بدون شک ام دی اف های طرح بتن جزء جدایی ناپذیر دکوراسیون داخلی است.

ام دي اف BNF C1932 یکی از لوکس ترین ام دی اف های موجود در بازار می باشد و یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای کابینت آشپزخانه است. ویژگی بسیار مهم دیگر که در رابطه با محصول مورد نظر وجود دارد این بود که دارای جنس بسیار عالی و ضخیم بوده و دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی نیز می تواند باشد. ام دی اف های طرح بتن بارشین کثیفی و لکه کمتری را نشان می دهند.

این امر نگهداری این کابینت ها را آسان می کند و نیازی به تمیز کردن در فواصل زمانی کوتاه ندارد.

فراهم آوردن امکانات و ارائه محصولات با کیفیت ، آرامش خاطر مشتریان،انجام به موقع امور و جلو گیری از اتلاف وقت با ارزش مشتریان از اصلی ترین وظایف کارکنان این شرکت می باشد .

از به چپ وراست کشیدن نوار زیر میتوانید کد BNF-S1932 و کد BNF-S1933 را با هم مقایسه کنید.

ام دی تاپ مات کربن بارشین ، با لمس طبیعی زیبایی بی نظیری به آشپزخانه ی شما می بخشد. ام دی اف مات یک ایده جدید برای طراحان داخلی، کیفیت آلمان ، ساخت ایران

نمونه رنگ ها و سمپل ها

+
تماس بگیرید
ایــده های جدید برای طراحـان داخلی
German qulity made in iran German qulity made in iran German qulity made in iran