Iron 1963
Iron 1963

مدل : 1963 ,

برند : بارشین ,

کاربرد : کابینت , کفپوش ,

براقیت : برفی ,

مساحت : صاف(سطح) ,

ابعاد کلی طول*عرض*ارتفاع (mm) : ۱۲۲*۲۸۰*۱۸ ,

ویژگی ها : ضد خش(ظروف) , مقاوم در برابر پوسیدگی , مقاوم در برابر ضربه ,

ام دی اف دورو برجسته یکی از بهترین مدل های ام دی اف برای آشپزخانه شما می باشد شرکت بارشین بای نیمن از تجربه تولید خود برای تولید ام دی اف دورو برجسته استفاده می کند که نیاز بازار را برای پنل های ملامینه و برجسته را برآورده می کند.

ام دی اف دورو برجسته نوعی از ام دی اف است که روکش آن شامل ورقه‌های برجسته‌ می‌شود.

این محصول ترکیبی از ملامین و ام دی اف است که در واقع بدنه اصلی آن از جنس ام دی اف و روکش آن از جنس ملامین با خطوط برجسته و عمیق ساخته شده است. هدف از تولید این نوع ام دی اف با برجستگی‌های عمیق، شبیه‌سازی هرچه بیشتر و نزدیک‌تر به چوب ، آهن و دیگر عناصر است.

به‌گونه‌ای که با وجود بافت‌های عمیق در سطح روکش، از نظر ظاهری و حتی حس لامسه بیشر به چوب نزدیک باشد. بدون شک ام دی اف دورو برجسته جزء جدایی ناپذیر دکوراسیون داخلی است.

ام دي اف BNF I1963 یکی از لوکس ترین ام دی اف های موجود در بازار می باشد و یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای کابینت آشپزخانه است.

دوام ام دی اف دورو برجسته در برابر ضربه، خط و خش و ساییدگی مقاومت بالایی که از خود نشان می دهد، حائز اهمیت است.

ام دی اف دورو برجسته بارشین کثیفی و لکه کمتری را نشان می دهند.

این امر نگهداری این کابینت ها را آسان می کند و نیازی به تمیز کردن در فواصل زمانی کوتاه ندارد.

ام دی تاپ مات کربن بارشین ، با لمس طبیعی زیبایی بی نظیری به آشپزخانه ی شما می بخشد. ام دی اف مات یک ایده جدید برای طراحان داخلی، کیفیت آلمان ، ساخت ایران

فراهم آوردن امکانات و ارائه محصولات با کیفیت ، آرامش خاطر مشتریان،انجام به موقع امور و جلو گیری از اتلاف وقت با ارزش مشتریان از اصلی ترین وظایف کارکنان این شرکت می باشد . از به چپ وراست کشیدن نوار زیر میتوانید کد BNF-W1902 و کد BNF-W1903 را با هم و ام دی اف تاپ مات سفید و کرم را نیز با هم مقایسه کنید.

نمونه رنگ ها و سمپل ها

+
تماس بگیرید
ایــده های جدید برای طراحـان داخلی
German qulity made in iran German qulity made in iran German qulity made in iran